20.-22.aprill MAAMESSIL Tartus esitleme esmakordselt Eestis elektrilisi akutoitel töötavaid võimsaid LASKI puiduhakkureid, kännufreese, oksapurustajaid Aiatähe väli messialal VP-137.

Uuendused tehnikamaailmas elektriliste akuseadmete näol. LASKI akutehnika, mis on korralikult töös testidud ning juba ka tootevalikus!

LASKI tehnika (kännufreesid, puiduhakkurid, leheimur-hekseldid, trassifreesid ja okspurustajad) on end juba pikalt Eesti turul tõestanud kui kindlad ja usaldusväärsed töövahendid ennekõike profile ja teenusepakkujale. Valikus seadmeid erinevas võimsusklassis ja nii bensiini- kui ka diiselmootoriga masinad. UUENDUSENA on nüüd juba mõnda aega LASKI tootevalikus profisarja tehnika, mis pakub lahendust ka elektriliste akutoitega seadmete näol.

Aiatäht OÜ´l kui LASKI seadmete maaletoojal Eestis on nüüd hea võimalus tutvustada akutooteid ka Eesti klientidele Maamessil.

LASKI ELEKTRILISED AKUTOITEGA SEADMED ESITLUSEL MAAMESSIL:

  • LS 160 AB - järelveetav puiduhakkur, piduritega B96 (elektrimootor ASHWOOD IMP-200-66), okstele kuni 16cm läbimõõt. TOOTEINFO
Puiduhakkur LASKI LS 160 AB elektrimootor ASHWOOD IPM-200-66 piduritega B96

 

  • LS 125 AB - järelveetav puiduhakkur, treileri kat. O2 (750 kg) (elektrimootor  SMAC-200-070-B14-100)okstele kuni 14 cm läbimõõt.  • LS 95 A - akutoitega elektriline oksapurustaja (okstele kuni 8cm läbimõõt) TOOTEINFO
Oksapurustaja LASKI LS 95 A akutoitega elektriline

 

  • F460 A - elektriline kännufrees kändude eemaldamiseks (lisandub tootevalikusse, hetkel prototüüp mudel uudisena tutvumiseks).


 Tule tutvu uuenduslike ja võimsate LASKI akuseadmetega Maamessil Aiatähe välialal VP-137!

  

Järgnevalt VIDEOD, kus elektrilised LASKI akuseadmed töös:

Asjaliku kohtumiseni 20.-22.aprill Maamessil!

Aiatähe meeskond