Lehtede riisumine võib olla küllaltki aeganõudev töö, seda eriti, kui maa-ala, mida korrastada on suur. Siinkohal  võta appi lehepuhur, millega saab kergema vaevaga suure hulga lehti kokku puhuda. Lehepuhurid on eriti vajalikud lehtede koristamiseks ka sellistest kohtadest, kuhu muidu kergelt ligi ei pääse.

STIHL lehepuhurid nüüd Aiatähes üli hea KAMPAANIA HINNAGA!
 
Aiatähest lai STIHL lehepuhurite valik:
-kodukasutajale- kui ka profile igapäevatööks
-aku- kui ka bensiinimootoriga
-käes- või seljaskantavad mudelid
 

Lisaks lehtede puhumisele saab puhureid kasutada ka teisteks töödeks:

  • Terrassi puhastus liivast, lehtedest ja muust lahtisest mustusest
  • Auto vms tehnika kuivatus pärast pesu
  • Vagunelamu, bussi, kaubaauto kaubaruumi jms pindade sisepuhastus
  • Garaaži, ehitusobjektide, lao puhastus
  • Lumekoristus
  • Vihmaveerennide puhastus
  • Katuse puhastus
  • Staadionite, parklate, parkide, väljakute jms avalike kohtade ürituste järgne või tavapärane koristus

Võimalike tööde nimekiri on lai ja tõenäoliselt on nutikamatel STIHL-i puhurite kasutajatel siia nimekirja nii mõndagi huvitavat lisada. STIHL-i puhuritele on olemas mitmesugust lisavarustust, mis ülalmainitud tööd veelgi lihtsamaks teevad. Näiteks spetsiaalne vihmaveerennide puhastuskomplekt käeshoitavale puhurile BG 56, lisaks imukomplektid lehtede kokkukogumiseks ja samaaegseks purustamiseks. Samuti erinevad otsikud suurematele ja väiksematele puhuritele õhujoa suunamiseks või efektiivsemaks muutmiseks, näiteks lumekoristusel või suuremate pindade koristamisel.

STIHLi lehepuhurid on väga hea kvaliteediga ning mitmete funktsioonidega, mis muudavad lehtede koristuse lihtsaks ja mugavaks. STIHLi leheimur ehk lehepuhur sisaldab lisaks mitmeid ettevõtte poolt patendeeritud lahendusi, üheks neist on antivibratsioonisüsteem, mis muudab seadme ergonoomiliseks, kuna ei koorma niivõrd palju selle kasutajat. Lisaks pikendab see ka seadme enda tööiga. Selleks, et lehepuhurit kasutades töö teostada kiiresti ja lihtsalt, tuleb läbi mõelda, kuidas seda teha. Võtmesõnaks on siinkohal süsteemsus.

STIHLi valikust leiab akuga lehepuhurid kui ka bensiinimootoriga mudelid. Lehepuhur akuga tasub valida kindlasti, kui sa ei eelista suurt müra või sinu kodu asub keset linna. Lehepuhurid akuga on palju vaiksemad kui bensiinimootoriga lehepuhurid. Väga võimas lehepuhur suure puhumisjõuga on STIHLi valikus näiteks BR 700 või BR 800 C-E, need sobivad ennekõike professionaalseks kasutamiseks. Koduseks kasutamiseks on ideaalne lehepuhur akuga.

Lehepuhur teeb töö ära lihtsalt ja kiirelt. Eriti tänuväärsed on lehepuhurid suurtes aedades ja taludes. Lehepuhuriga teed töö ära kordades kiiremini kui riisudes. Üha enam on aktuaalseks akupuhur, mis on kergem ja vaiksem kui bensiinimootoriga puhurid. Akupuhurid on aastatega suure arenguhüppe teinud, mistõttu on kasutusajad oluliselt pikenenud. Nagu ikka - kui juba omad mõnda tööriista Compact või PRO seeria toodetest, siis saad sama akuga teha veel ühe suure ja olulise töö ära! 

KAMPAANIA HINNAGA STIHL LEHEPUHURID

 

Siit mõned tutvustavad videod STIHL lehepuhurite kohta:

Lehepuhuri vajalikus ja ülevaade kasutaja kogemusest: